Logo
Fabryka Palet powstała z myślą o tych którzy lubią innowacyjność, niestandardowość.najprostsze ale najlepsze rozwiązania.

Follow Me:

Kontakt - Fabryka Palet
34
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-34,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.7,side_area_slide_with_content,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Chcesz zamówić, napisz…

Jak zamawiać…

Wyślij do nas wiadomość na  FaceBooku lub na adres skrzynka@fabrykapalet.com Napisz, który mebel Cię interesuje wstaw zdjęcie lub opisz rzecz, którą chciałbyś, żebyśmy dla Ciebie wykonali. Skontaktujemy się w celu omówienia szczegółów. Każdy mebel wykonujemy indywidualnie pod konkretne zamówienie. Możemy zaproponować Ci wyprodukowanie podobnego egzemplarza

Możesz też zapłacić PayPal

Przejdź do https://paypal.me/fabrykapalet, podaj kwotę i wyślij mi pieniądze. To system PayPal, czyli łatwiejsza i wygodniejsza forma przesyłania pieniędzy niż przekazywanie ich w gotówce lub przelewem.

Termin realizacji…

Nie posiadamy magazynu mebli, wszystkie meble wykonujemy pod konkretne zamówienie. Mebel na terenie Warszawy możemy dostarczyć osobiście (okolice Centrum) możesz go odebrać (Wawer, Żoliborz) lub wyślemy kurierem. Może się jednak zdarzyć, że będziesz chciał zamówić coś specjalnie dla siebie, według Twoich własnych sugestii.Wtedy po omówieniu szczegółów czas oczekiwania na mebel to od 4-6 tygodni (jeśli nie obejmuje to długich weekendów i świąt).

aa
aa

    Loading...